+90 312 310 17 53

Hakkımızda

Hakkımızda

KPAM KILAVUZ YANGIN ve GÜVENLİK, 1980 yılından itibaren Yangın ve Güvenlik sektöründe; yeniliklere açık yapısı ve yaygın servis ağı ile tüm beklentilere cevap veren, karşılıklı güven ve dürüst çalışma ilkeleriyle hareket eden, kaliteyi sürekli ve uygun fiyatla sunan, çalışma hayatı ve toplumun ahlaki kurallarına önem veren bir firmadır. Yangın ve Güvenlik konusundaki çalışmalarımız Bakanlar Kurulu’nun resmi gazetede "Binaların Yangından Korunması’" hakkında yönetmelik hükümlerine göre ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 23.11.1988 Tarih ve 23536 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan tebliğine ve TSE- ISO 9001-CE standartlarına uygundur.

KPAM KILAVUZ Yangın ve Güvenlik firması olarak, müşteri memnuniyeti ana gayemiz olup, deneyimli ve uzman kadromuzla ihtiyaç duyulan tüm projelerle, yangın ve güvenlik gibi birbirini tamamlayan konularda hizmet vermekte ve çözüm üretmek temel prensibimiz.

KPAM KILAVUZ YANGIN VE GÜVENLİK LTD ŞTİ olarak, Yangın ve Güvenlik sistemleri Konusunda 40 yıllık bir deneyimle; uzman kadromuzla ve yangın servis ağımızla sizlere en iyi hizmeti vermek görevimizdir.

Bakanlar Kurulunun 27344 sayılı resmi gazetede yayınlanan 09.09.2009 tarihli Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik gereği yangın ve güvenlik sistemleri cihazlarının CE , ISO ve TSE belgelerinin bulunma zorunluluğu ,bu cihazların periyodik olarak bakım , kontrol ve dolumlarının yapılması , insan sağlığı ve güvenliği amacıyla yönetmelik gereği bütün önlemlerin alınması gerekmektedir.

KPAM KILAVUZ YANGIN VE GÜVENLİK LTD.ŞTİ olarak müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak iş alanları içerisindeki tüm konularda sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışa teşekkür ederiz.

© 2023 / Tüm Hakları Saklıdır

Tasarım & Yazılım OMedya Bilişim